MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 5991160

nr 599 1160

Skåp

1910-tal, Ek, längd: 88, djup: 55, höjd: 206

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

2.100 kr

måndag 14 september 2009
kl 18:21:26